Práce všeho druhu

elektroinstalační

opravy a montáže domovních i komerčních elektroinstalací (rozvaděče, zásuvky, vypínače, ventilátory, montáže kuchyňských a jiných spotřebičů, detektorů, kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, demontáže a montáže světel, jiných elektrotechnických zařízení apod..)

instalatérské a topenářské

opravy, výměny a nové instalace vody, kanalizace a její čištění včetně revizí a tlakových zkoušek (mám kulatá razítka na tyto úkony).

kontroly, demontáže, montáže měřičů spotřeby vody, opravy WC, baterií, odpadů, drtičů, systémů na čištění a filtraci vody. Demontáže a montáže vodovodních, topných a kanalizačních systémů (železo, pozink, PPR, měď, HT, KG, polyfůzní svařování, lisování mědi, měkké a tvrdé pájení mědi, svařování acetylen-kyslíkem.).


malířské a natěračské 

opravy prasklin, poškození a montáže nových omítek a sádrových a cementových stěrek. Malířské práce (škrábání stěn a povrchů, hloubkové penetrace a výmalby). Natěračské práce (opravy dveří, oken, nábytku aj.)

Pozn.: používám výhradně systémové výrobky firmy www.jub.cz 


sanační práce

opravy vlhkých, poškozených a hnilobou zasažených zdí a stavebních částí. Používám výhradně systém JUBIZOL od www.jub.cz . Obvykle se jedná o dlouhodobě poškozené zdivo, omítky a malby. Postup opravy je časově náročný a vyžaduje dodržení technologie oprav. Jsem proškolený na tento systém. Výsledkem je vždy sanovaná omítka po aplikaci sanačních vrstev a funkční zeď bez vlhkosti.

sádrokartonářské

demontáže a montáže sádrokartonových systémů www.rigips.cz  a www.knauf.cz . Montáže příček (protihlukových i protipožárních), montáže podhledů, tepelné izolace, montáže předstěn a dělících přepážek podle výkresové dokumentace.

obkladačské práce

demontáže a montáže dlažeb, obkladů a mozaik obvykle podle výkresové dokumentace. Chemii jako lepidla, spárovací hmoty, čistidla atd. používám od Mapei, Knauf a JUB. Nejčastější jsou obklady koupelen, toalet a mezilinkového prostoru kuchyni a nebo dlažby do max. formátu 600 x 600 mm. Pracuji i s retifikovanými dlažbami s nárokem na řemeslnou přesnost. Pro tyto účely používám výhradně systém LEVELYS. www.levelys.cz  (klínové, maticové i závitové systémy) a obkladačské vybavení a pro přesnost pokládky zelený laser DeWALT DWO88CG.


truhlářské práce - montáže nábytku

provádím demontáže a montáže nábytkových systémů. Především se jedná o šatny, kuchyně, postele a interiérový nábytek. Mám dlouholeté zkušenosti s projektováním interiérů a proto umím i na přání nábytek do interiéru navrhnout a zrealizovat. Pro bližší informace o projektování na mém webu. www.predatordesign.cz


podlahářské práce

demontáže a montáže podlah. Obvykle se jedná o plovoucí systémy z MDF a dřevěných podlah, ale i pokládky a opravy dřevěných parketových systémů a rovněž opravy a pokládky exteriérových systémů na terasy apod.

zednické

demontáže a montáže zdících systémů v menším rozsahu. Obvykle se jedná o příčky, dozdívky, opravy po vnitřních instalacích. Zednické práce nutné po mých ostatních řemeslných pracích a navazující malířské nebo dekorativní práce.

Umím rovněž aplikovat dekorativní betonové a jiné stěrky DECOR  a vyrovnávací a sádrové stěrky od JUB https://www.jub.cz/malirske-barvy-dekorativa/dekorativni-upravy/techniky-pro-vnitrni-dekorativni-upravy 

svářečské a zámečnické 

jsem certifikovaný rovněž jako svářeč se státní zkouškou pro tvrdé pájení mědí, dále pro pájení na měkko s mědí (obvykle pro topenářské práce) a pro svařování obalenou elektrodou. Demontuji a montuji nové zabezpečovací dveře a kování, zámky a vložky. V případě potřeby vybourám a namontuji nové kovové rámy, mříže, konstrukce apod..

koordinátor BOZP

získal jsem kvalifikaci a jsem držitelem osvědčení jako koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi podle § 20 odst.. 1 zákona Č. 309/2006 Sb..  Zabývám se ochranou zdraví osob, pracovními postupy a úkony pro bezpečné pracovní prostředí.